Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Jak by jste si představovali nové album od MC?

Goto down 
+2
MonarC
Adam Ptáček
6 posters
AutorZpráva
Adam Ptáček

Adam Ptáček


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 15. 03. 10

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:25 am

Mě by vyhovovalo,kdyby si pohrála více s jinými hudebními styly a nahrávala na Capri.
Návrat nahoru Goto down
MonarC
Admin
MonarC


Poeet p?íspivku : 90
Age : 34
Registration date : 11. 02. 07

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:27 am

Adam Ptáček napsal:
Mě by vyhovovalo,kdyby si pohrála více s jinými hudebními styly a nahrávala na Capri.

Mně by se líbilo, kdyby šáhla po více producentech... MOIA je sice božské album, ale chtělo by to více experimentovat. Co myslíte?!
Návrat nahoru Goto down
https://mariahcarey.forumczech.com
Čeki

Čeki


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 14. 03. 10

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: nové album   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:30 am

No tak já bych uvítal něco ve stylu E=MC2 ale ty písničky bych nedělal tak "sladký" nebo něžný..udělal bych to R'n'b takový tvrdší...že by tam zpívala plnym hlasem silnym a takový třeba temnější melodie..a ty by se střídaly s veselýma songama...nebo taky neco ve stylu The EMANCIPATION OF MIMI..tak něco..může to bejt i spojený s hip hopem..že tam bude nějakej featuring.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
automaticprincess

automaticprincess


Poeet p?íspivku : 80
Age : 43
Localisation : Slovakia
Registration date : 14. 03. 10

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:35 am

no ja som staršia škola Very Happy Very Happy .... ja som hlavne na album Music Box, takže ja by som chcela Music Box New Generations Wink


Naposledy upravil automaticprincess dne Mon Mar 15, 2010 10:41 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
mkolsen

mkolsen


Poeet p?íspivku : 15
Age : 33
Registration date : 01. 11. 07

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:39 am

něco jako E=MC2 ... rozhodně už ne další Memoirs
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/user/mkolsenka
MonarC
Admin
MonarC


Poeet p?íspivku : 90
Age : 34
Registration date : 11. 02. 07

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:41 am

mkolsen napsal:
něco jako E=MC2 ... rozhodně už ne další Memoirs

Mně se teda líbí E=MC2 daleko míň než MOIA! Nevím jak vy... E=MC2 mi příjde takové unylé.... confused
Návrat nahoru Goto down
https://mariahcarey.forumczech.com
automaticprincess

automaticprincess


Poeet p?íspivku : 80
Age : 43
Localisation : Slovakia
Registration date : 14. 03. 10

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:43 am

ale E=MC2 je skvelé album a aj keď nie medzi mojou top tak ho mám veľmi rada .... a tiež to isté platí aj u Memoirs Wink
Návrat nahoru Goto down
mkolsen

mkolsen


Poeet p?íspivku : 15
Age : 33
Registration date : 01. 11. 07

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:52 am

já mám E=MC2 dost ráda, i radši jak TEOM - to už mám dost ohrané :/
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/user/mkolsenka
MonarC
Admin
MonarC


Poeet p?íspivku : 90
Age : 34
Registration date : 11. 02. 07

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 15, 2010 10:59 am

Já nemam od MC snad nic ohrané Very Happy Jsou jen songy, který jsem slyšel vícekrát a který mín... TEOM je úžasny album, který zatím zůstane nepřekonané. E=MC2 mě tedy celkem zklamalo, ale MOIA opět dostalo do slibného očekávání.
Návrat nahoru Goto down
https://mariahcarey.forumczech.com
Čeki

Čeki


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 14. 03. 10

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: alba   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyFri Mar 19, 2010 3:32 pm

No tak E=MC2 je super album..je takový sladší,popový ale moc se mi líbí a TEOM je taky boží..z toho jsem si oblíbil taky moc písniček..jinak přesně souhlasim s Jiřím,že se mi ani jedna písnička neohrála..a to jí poslouchám fakt každej den! Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
imperfect.angel

imperfect.angel


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 19. 03. 10

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptySat Mar 20, 2010 9:17 pm

Souhlasim skoro se vsema :-D. U MonarCa s tim, ze by melo byt vice producentu, s Vaskem s tim, ze by to melo byt vice hiphopove jako treba e=mc² a s princeznou treba tim, ze by se mi libilo neco oldschool taky, ale asi uz by to nemelo velkeho uspechu v USA. I kdyz jinde by mohlo!
Ja mam e=mc² taky hodne rad, dokonce je tohle album se svymi super hiphopovymi tracky pro me nejlepsim novodobym albem od Mariah. Migrate, Cruise Control, Side Effects, O.O.C., Thanx 4 Nothin´ - uz nekolikrat jsem nekde psal ze tohle jsou pro me nedocenene skvosty (zadny z nich napriklad nevysel jako singl). Myslim, ze tudy by se mohla MC ubirat, klidne i myslim jeste pritvrdit na hiphopovosti a modernosti. Rychly pisnicky. To je to jedine, s cim mela ted v soucasnosti aspon trochu uspechy. Mela by si z toho vzit priklad a jit do nich. Plus dat treba na album dve tri balady. A taky poradny :-))).
Návrat nahoru Goto down
Čeki

Čeki


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 14. 03. 10

Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: album   Jak by jste si představovali nové album od MC? EmptyMon Mar 22, 2010 4:11 pm

uplne souhlasim s Milanem..její písničky by měly být schopné konkurovat těm moderním peckám a hitům,mnohdy od rychlokvašek Very Happy Very Happy třeb TEOM a E=MC2 byly celkem velmi schopné konkurovat a stát se hitovými alby..více teda asi TEOM no..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jak by jste si představovali nové album od MC?   Jak by jste si představovali nové album od MC? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Jak by jste si představovali nové album od MC?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Mariah Carey :: Cokoliv o Mariah Carey-
Přejdi na: