Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Whitney Houston

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
automaticprincess

automaticprincess


Poeet p?íspivku : 80
Age : 43
Localisation : Slovakia
Registration date : 14. 03. 10

Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: Whitney Houston   Whitney Houston EmptyMon Mar 22, 2010 6:53 am

Whitney Houston Whitneyhouston
spolu s Mariah sú u mňa najväčšie DIVAS všetkých čias ....
Návrat nahoru Goto down
automaticprincess

automaticprincess


Poeet p?íspivku : 80
Age : 43
Localisation : Slovakia
Registration date : 14. 03. 10

Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: I Didn't Know My Own Strength (live @ Oprah)   Whitney Houston EmptyMon Mar 22, 2010 6:56 am


toto vystupko sa Whitney vydarilo nááádherne ... Whitney Houston Icon_wink Whitney Houston Icon_wink
Návrat nahoru Goto down
automaticprincess

automaticprincess


Poeet p?íspivku : 80
Age : 43
Localisation : Slovakia
Registration date : 14. 03. 10

Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: All The Man That I Need   Whitney Houston EmptyMon Mar 22, 2010 7:58 am


tento song milujem ... je jeden s mojich najobľúbenejších od Whitney
Návrat nahoru Goto down
imperfect.angel

imperfect.angel


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 19. 03. 10

Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whitney Houston   Whitney Houston EmptyMon Mar 22, 2010 2:19 pm

Ja od ni nejvic miloval I Have Nothing. To se mi vzdy sviralo vsechno. Ale mam rad hodne i Miracle, Didn´t We Almost Have It All a dalsi. Treba i All The Man That I Need.
Návrat nahoru Goto down
automaticprincess

automaticprincess


Poeet p?íspivku : 80
Age : 43
Localisation : Slovakia
Registration date : 14. 03. 10

Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whitney Houston   Whitney Houston EmptyTue Mar 23, 2010 2:30 am

imperfect.angel napsal:
Ja od ni nejvic miloval I Have Nothing. To se mi vzdy sviralo vsechno. Ale mam rad hodne i Miracle, Didn´t We Almost Have It All a dalsi. Treba i All The Man That I Need.

jj to sú tiež pecky ... samozrejme sountrack BODYGUARD je proste samí hit ... mne sa zase s toho soundtracku
najviac páči Run To You .... Whitney má na prelome 80tych a 90tych rokov strašne veľa hitov a super piesní takže vlastne všetky singlovky sa mi veľmi páčia .... ale All The Man That I Need špeciálne Whitney Houston Icon_wink Whitney Houston Icon_wink


Naposledy upravil automaticprincess dne Wed Mar 24, 2010 8:08 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Čeki

Čeki


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 14. 03. 10

Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: Whitney   Whitney Houston EmptyTue Mar 23, 2010 1:27 pm

To je jedna z mých nejoblíbenějších..fakt super hlas..teda spíš byl no..Sad škoda,že utrpěla v životě takový pády...sáhla si na dno...taky se mi páčí ty písničky co zminujete..a ještě i pár z toho novýho comebackovýho alba..třeba Million Dollar Bill..to je pecka...a nejlepší duet byl s Mariah..omg..boží spojení...TWO DIVAS... Very Happy fakt ty 80. a 90. léta byla na vrcholu...měla samý hity.. nejlepší je ta z 80. let Dance With Somebody...takový háro tam a ty šaty...omg:Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
imperfect.angel

imperfect.angel


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 19. 03. 10

Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whitney Houston   Whitney Houston EmptyWed Mar 24, 2010 7:13 pm

Čeki napsal:
To je jedna z mých nejoblíbenějších..fakt super hlas..teda spíš byl no..Sad škoda,že utrpěla v životě takový pády...sáhla si na dno...taky se mi páčí ty písničky co zminujete..a ještě i pár z toho novýho comebackovýho alba..třeba Million Dollar Bill..to je pecka...a nejlepší duet byl s Mariah..omg..boží spojení...TWO DIVAS... Very Happy fakt ty 80. a 90. léta byla na vrcholu...měla samý hity.. nejlepší je ta z 80. let Dance With Somebody...takový háro tam a ty šaty...omg:Very Happy:D

nj aspon vidis jak se zilo v ''praveku'' jak ty tomu rikas Whitney Houston Icon_lol Whitney Houston Icon_lol Whitney Houston Icon_lol
Návrat nahoru Goto down
Čeki

Čeki


Poeet p?íspivku : 69
Age : 31
Registration date : 14. 03. 10

Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: cože?   Whitney Houston EmptyThu Mar 25, 2010 9:46 am

PRAVĚK? já ale nikde neřek ,že 80. léta jsou pravěk..sice to řiká moje generace..ale tak když já poslouchám Mariah,který začínala těsně po 80. letech..tak jako mi to nepříde pravěk..je fakt,že písničky z 80. let fakt nežeru..záleží jaký..třeba Queeni byli super s Frediem..ale jinak to bylo takový hnusný disko...nechci se teda někoho dotknout..ale prostě nic moc...ale pravěk to zase neni.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Whitney Houston Empty
PříspěvekPředmět: Re: Whitney Houston   Whitney Houston Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Whitney Houston
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Hudba-
Přejdi na: