Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Mafianky (Wise Girls)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
MonarC
Admin
MonarC


Poeet p?íspivku : 90
Age : 34
Registration date : 11. 02. 07

Mafianky (Wise Girls) Empty
PříspěvekPředmět: Mafianky (Wise Girls)   Mafianky (Wise Girls) EmptyMon Mar 15, 2010 10:47 am

Mafianky (Wise Girls) Wisegirls

Mladá a krásná Meg Kennedy (Mira Sorvino) přijíždí do New Yorku za svou těžce nemocnou babičkou. Babiččina ošetřovance mladé Meg dohodí práci servírky v jedné italské restauraci. Hned další den tam jde Meg na pohovor. Italský šéf ji přijímá a mladá Meg se seznamuje s dalšími dvěmi servírkami, Rachel (Mariah Carey) a Kate (Melora Walters) za okamžik se stanou z holek ty nejlepší kamarádky. Jednoho večera se však v restauraci střílelo. Meg, která má lékařskou praxi naštěstí zraněného zachránila. Meg je v podniku stále oblíbenější a vysoké dýška na sebe nenechají dlouho čekat. Když však Meg jednoho večera začne otravovat jeden opilý host a kumpán ho za to zabije, dojde ji, že je to restaurace mafiánu. Meg dostane za úkol tělo zabitého opilce rozřezat, se svým zážitkem se podělí s Kate, ta jí však záhy řekne, že je agentkou FBI a že celou restauraci už několik měsíců sledují, kvůli obchodu s drogami. Meg je na dně svých sil. Je přinucena si na krk vzít speciální odposlouchalo a přinutit tak kumpána aby se přiznal do mikrofonu. Mafián je však pozorný a hned mu došlo, že není něco v pořádku. Utrhne jí mikrofon z krku a začne ho rozdělávat nožem. V tu chvíli do restaurace vpadne komando a začne přestřelka. Při té zasáhne mafián Kate. Meg poznala, že se jedná o krvácení a probodla jí orgán. Její dobrý záměr si však špatně vyložil v dáli přihlížející agent, a ten ji střelil. Mariah při přestřelce zabila jednoho mafiána. Film končí dojemnou scénu, kdy Mariah přijíždí na hřbitov a pokládá květiny k hrobu Meg, po té jde do své restaurace, kde nyní pracuje. Tam na ní čeká Kate. Rachel jí nevěří, Kate však nachystala tři skleničky na šampanské. Je to tak, Meg přežila. Byla pohřbena jen její stará identita. Film tedy skončí štastně.

Hlášky z filmu

"Tak ja ti povím, co uděláš. Všechno tohle zaplatíš, a zaplatíš i tohle a pak se zvedneš a vypadneš odsaď a vrátíš se zase střízlivej, jo? A ne jako pitomej vožrala. Co ty na to? No, mluvím snad francouzsky? Raz, dva, tři, tak už je čas jít, čtyři. Támhle jsou dveře, jasný?" -Mariah vyvádí ven vožralu, který ji šáhnul na zadek.

"Drž hubu! On nedejchá! Ne-de-jchá!" -Mariah při hektické scéně, kdy leží na stole muž plný krve.

"Na co koukáš, hergot?...Oni šňupali kokain, prostě šňupali kokain a on šel ven a nejednou si ustřelil nos". -Mariah ve výše zmíňené scénce.

"Co tam tak stojíš?! Neboj se, ona ví co dělá...Hele drž hubu...Ticho, dobrý...Hele, zmlkni, fajn ona ví co dělá, protože něco dělá, chápeš?!" -Mariah ve výše zmíňené scénce.

"Hele, Meg, víš co si řeknu, když dostanu spropitný? Zasloužím si ho, příště už třeba nic nedostanu. Vem si to a něco si kup, od toho peníze jsou." -Mariah radí Meg, co s penězi.

"Lorennzo, buď tak hodnej, přestaň šermovat tím svým mrňouskem, nás to nezajímá. Teď dej Meg ty svý pitomý mušle, jasný?!" -Mariah měla v kuchyni hlavní slovo.

"...Nebo můj bývalý přítel Mark, s ním jsem se seznámila i rozešla 11.7., když jsem se s ním seznamila byl děsně milý, pak se choval jako všihni, jako blbec. Z toho plyne, jo oba dny byly šťastný." -11.7. je prostě magické datum.

"No, nemyslete si, že jsem cvok, i když tak vypadám, jasný?

Meg:"Holky, já vás mám tak ráda" Rachel: "Já vás taky, tebe taky ty malej poldo!"
Návrat nahoru Goto down
https://mariahcarey.forumczech.com
automaticprincess

automaticprincess


Poeet p?íspivku : 80
Age : 43
Localisation : Slovakia
Registration date : 14. 03. 10

Mafianky (Wise Girls) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mafianky (Wise Girls)   Mafianky (Wise Girls) EmptyMon Mar 15, 2010 10:48 am

tento film sa tiež veľmi páči ... len mi na MC pripadá drsný ... neviem
Návrat nahoru Goto down
mkolsen

mkolsen


Poeet p?íspivku : 15
Age : 33
Registration date : 01. 11. 07

Mafianky (Wise Girls) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mafianky (Wise Girls)   Mafianky (Wise Girls) EmptyMon Mar 15, 2010 10:53 am

Miluju tento film, řekla bych, že nejlepší od MC , aspoň pro mě. I love you
Ten film by byl dokonalost i bez Mariah, miluju tento žánr:)
Návrat nahoru Goto down
http://www.last.fm/user/mkolsenka
automaticprincess

automaticprincess


Poeet p?íspivku : 80
Age : 43
Localisation : Slovakia
Registration date : 14. 03. 10

Mafianky (Wise Girls) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mafianky (Wise Girls)   Mafianky (Wise Girls) EmptySat Mar 20, 2010 3:45 am

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mafianky (Wise Girls) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mafianky (Wise Girls)   Mafianky (Wise Girls) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mafianky (Wise Girls)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Filmografie-
Přejdi na: